Sainte Anne je největším ostrovem, který se nachází ve stejnojmenném  mořském národním parku St. Anne.

Ostrov později sloužil jako základna pro velrybí stanici a za druhé světové války zde byla základna Royal Marines, obranná linie před přístavem ve Victorii na ostrově Mahé.

Výhled na ostrov a mořský park Sainte Anne

Výhled na ostrov a mořský park Sainte Anne

Rostou zde palmy Coco de Mer, skořice a ostatní druhy kokosových palem. Národní mořský park St. Anne je rozlohou největší z celých seychelských ostrovů. Velmi často tu můžete vidět karety a delfíny.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.5 hvězdy
    4.5 / 5 (2 )
  • 90%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Ostrov Sainte Anne je ráj!

dne 2014-12-15 21:49:05

Ostrov Sainte Anne je boží. Od nádherných bílých pláží, průzračnou vodu v moři, úžasných lagun kolem ostrova, skvělý zelený svěží les na ostrově... prostě exotika jak má být! O ostrov je postaráno, je pravidelně uklízen a udržován, takže je tady pořádek. Šnorchlování kolem ostrova je super, jsou tady krásné korály, spousta ryb, které se nechají krmit, prostě ráj!Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Hezký výlet na ostrov Sainte Anne

dne 2014-12-03 08:57:48

na ostrov Sainte Anne jsme vyrazili na lodi, protože jsme si zaplatili výlet do mořského národního parku Sainte Anne. S lodí se skleněným dnem, abychom viděli pod vodu, jsme tady projížděli na korály a velkým množstvím ryb. Projížděli jsme krásnými tyrkysovými lagunami a nad hlubokými propadlinami. Dá se skočit i do vody a šnorhchlovat, což byl moc prima zážitek!

Bohužel ale musím říct také druhou stránku mince. Na to, že je celý ostrov a jeho okolí součástí národního parku, tak mě překvapilo, že na ostrově je možné se ubytovat v nějakém hotelovém resortu. Pravděpodobně spousta lodí, které sem vozí turisty za potápěním a šnorchlováním a také množství potápěčů přispělo k tomu, že místní korálové útesy jsou z části zničené, což je škoda a seychelská vláda by to měla nějak řešit.

Jinak byl výlet na Sainte Anne hezký a nemůžeme si stěžovat, vše bylo jak jsme si objednali.Dovolená Sainte Anne

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Sainte Anne a nebo další spoustu zájezdů na Seychely. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Sainte Anne a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!