Na Seychelách je celoročně teplé klima bez extrémů. Ostrovy leží vně bouřkového pásma, mimo oblast výskytu cyklonů. Teplota neklesá pod 24°C. Zřídka stoupne nad 32°C.

Od prosince do března ovlivňují ostrovy severozápadní pasáty, počasí je teplé a vlhké. Nejvíce srážek spadne během ledna a února. Od května do října ovlivňuje klima jihovýchodní monzun, je o něco chladněji s menším množstvím srážek, vane silnější vítr a také moře je bouřlivější. Přechod mezi oběma periodami je duben, který je společně s listopadem nejklidnějším a nejteplejším období.

Podobně jako v jiných známých destinacích v Indickém oceánu (Maledivy, Mauricius, Zanzibar) tak i na Seychelách panuje celoročně příjemné klima, čili sem můžete vyrazit na dovolenou v podstatě kdykoli, aniž byste museli mít z počasí obavy.

Kdy na Seychely vyrazit

Podívejte se na přehlednou tabulku toho, kdy je nejvhodnější vyrazit na Seychely s ohledem na dlouhodobé statistiky počasí a srážek.

Další zajímavá místa Afriky a vhodné termíny pro jejich návštěvu najdete ve článku TOP místa Afriky: Kam a kdy v Africe vyrazit tady na MAHALO.cz.

Měsíc roku
123456789101112
neanoanoanoanoanoanoanoanoanoanone

Aktuální teploty na Seychelách a předpověď počasí na další dny


Stav počasí se nepodařilo zjistit.


Stav počasí se nepodařilo zjistit.


Stav počasí se nepodařilo zjistit.


Stav počasí se nepodařilo zjistit.

Průměrné teploty na Seychelách

Podívejte se na následující graf pro získání průměrných teplot na Seychelách. Nezapomeňte však, že na sluníčku jsou teploty o dost vyšší! Teploty jsou platné pro ostrov Mahé.

 

 

Průměrné srážky na Seychelách

V níže uvedeném grafu naleznete hodnotu průměrných srážek na Seychelách v jednotlivých měsících. Hodnoty jsou platné pro ostrov Mahé.

 

 

Průměrná vlhkost vzduchu na Seychelách

V dalším grafu naleznete hodnotu průměrné vlhkosti vzduchu na Seychelskch ostrovech v jednotlivých měsících roku. Hodnoty jsou v procentech a jsou platné pro ostrov Mahé.

 

 

Průměrný počet hodin slunečního svitu na Seychelách

V následujícím grafu naleznete hodnotu průměrného počtu hodin slunečního svitu během měsíce na Seychelách. Hodnoty jsou v hodinách.

 

 

Průměrná teplota moře na Seychelách

Nyní uvádíme graf s průměrnou teplotou moře okolo Seychel pro jednotlivé měsíce roku.

 

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Seychelách

Dovolená na Seychelách? Dobrá volba! Na nic nečekejte a prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů a akčních Last minute, které jsou nyní k dispozici. Zájezdy na Seychely vám jistě učarují!