Na Seychelách je celoročně teplé klima bez extrémů. Ostrovy leží vně bouřkového pásma, mimo oblast výskytu cyklonů. Teplota neklesá pod 24°C. Zřídka stoupne nad 32°C.

Od prosince do března ovlivňují ostrovy severozápadní pasáty, počasí je teplé a vlhké. Nejvíce srážek spadne během ledna a února. Od května do října ovlivňuje klima jihovýchodní monzun, je o něco chladněji s menším množstvím srážek, vane silnější vítr a také moře je bouřlivější. Přechod mezi oběma periodami je duben, který je společně s listopadem nejklidnějším a nejteplejším období.

Podobně jako v jiných známých destinacích v Indickém oceánu (Maledivy, Mauricius, Zanzibar) tak i na Seychelách panuje celoročně příjemné klima, čili sem můžete vyrazit na dovolenou v podstatě kdykoli, aniž byste museli mít z počasí obavy.

Kdy na Seychely vyrazit

Podívejte se na přehlednou tabulku toho, kdy je nejvhodnější vyrazit na Seychely s ohledem na dlouhodobé statistiky počasí a srážek.

Další zajímavá místa Afriky a vhodné termíny pro jejich návštěvu najdete ve článku TOP místa Afriky: Kam a kdy v Africe vyrazit tady na MAHALO.cz.

Měsíc roku
123456789101112
neanoanoanoanoanoanoanoanoanoanone

Aktuální teploty na Seychelách a předpověď počasí na další dny

Průměrné teploty na Seychelách

Podívejte se na následující graf pro získání průměrných teplot na Seychelách. Nezapomeňte však, že na sluníčku jsou teploty o dost vyšší! Teploty jsou platné pro ostrov Mahé.

 

 

Průměrné srážky na Seychelách

V níže uvedeném grafu naleznete hodnotu průměrných srážek na Seychelách v jednotlivých měsících. Hodnoty jsou platné pro ostrov Mahé.

 

 

Průměrná vlhkost vzduchu na Seychelách

V dalším grafu naleznete hodnotu průměrné vlhkosti vzduchu na Seychelskch ostrovech v jednotlivých měsících roku. Hodnoty jsou v procentech a jsou platné pro ostrov Mahé.

 

 

Průměrný počet hodin slunečního svitu na Seychelách

V následujícím grafu naleznete hodnotu průměrného počtu hodin slunečního svitu během měsíce na Seychelách. Hodnoty jsou v hodinách.

 

 

Průměrná teplota moře na Seychelách

Nyní uvádíme graf s průměrnou teplotou moře okolo Seychel pro jednotlivé měsíce roku.

 

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Seychelách

Dovolená na Seychelách? Dobrá volba! Na nic nečekejte a prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů a akčních Last minute, které jsou nyní k dispozici. Zájezdy na Seychely vám jistě učarují!