Vízum na Seychely

Co se víza na Seychely a různých příletových a odletových tax týče, máme pro vás samé dobré zprávy. Pro Seychely totiž platí bezvízový styk pro všechny druhy pasů.

Při pobytu do 4 týdnů se vstupní povolení uděluje při příletu na letišti zdarma. Cestující se musí prokázat zpáteční letenkou, zajištěným ubytováním a dostatkem finančních prostředků. Odletová taxa je již zahrnuta v ceně letenky.

Celní informace – vývoz na Seychely a dovoz ze Seychel

Vývoz, průvoz i dovoz jakýchkoliv předmětů pocházejících nebo vyrobených z divoké zvěře (trofeje, výrobky ze slonoviny nebo z kůže chráněných druhů zvířat, ale i např. mořské fauny) je trestný. Vývoz živých divokých zvířat, hmyzu nebo rostlinných druhů bez zvláštního povolení je přísně zakázán. Rovněž v případě vývozu výrobků zhotovených z kokosové palmy Coco de Mer je třeba žádat předem o zvláštní povolení.

Vstup do země je možný letecky přes letiště MAHÉ a lodní dopravou přes přístav VICTORIA – MAHÉ.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Seychelách

Dovolená na Seychelách je dobrou volbou pro každého, koho láká vyrazit na Seychely. Podívejte se na aktuální zájezdy na Seychely a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem, vybrat si a objednat!