Ostrov Cousine je od roku 1957 chráněným přírodním územím. Je zde přísně zakázáno sbírat mušle, dokonce se zde nesmí ani kouřit.

Je  zajímavý svými endemickými druhy ptactva. Na ostrově hnízdí 250 tisíc druhů ptáků.

Cousine

Cousine

Ubytování je možné v jediném krásném hotelu ve stylu francouzské vily z doby kolonialismu, avšak pouze pro 10 hostů.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 5 hvězdy
    5 / 5 (1 )
  • 100%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Životní zážitek!

dne 2015-04-30 23:12:18

Když jedete na Seychely,máte několik možností - buď sem pojedete na jedno místo do nějakého oblíbeného hotelu na některém ze známých oblíbených navštěvovaných ostrovech, nebo budete dělat island hopping a během pobytu budete bydlet na několika ostrovech a nebo budete chtít něco extra, připlatíte si a budete bydlet na ostrově, kde budete jedni z mála lidí v luxusním resortu, kde každé přání může být splněno.
Je jasné, že ta poslední možnost je drahá, ale prostě jsme to jednou chtěli zažít, takže jsme se vypravili na ostrov Cousin, který je známý tím, že patří mezi nejkrásnější na Seychelách a také tím, že tady je hotelový resort s omezenou kapacitou, takže tady má člověk opravdu pocit,že je na opuštěném nádherném exotickém ostrově. teda až na to, že tady má veškerý komfort a luxus, který si lze představit.
Ostrov je skutečně nádherný, skvělé šnorchlování i potápění, nádherné skryté pláže, skaliska, palmy, klid, pohoda... Stačí nazout boty do vody, jít kousek mimo pláž u hotelu a jste v úplně jiném světě, kde jste jen vy sami. A nebo si vzít kajak a vyrazit šnorchlovat kolem ostrova a vidět ten nejúžasnější podmořský svět v životě, plavat s želvami či delfíny.
Opravdu životní zážitek! Pokud v nejbližší době vyhraju ve sportce, tak se sem rozhodně budu chtít co nejdříve vrátit!Dovolená Cousine

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Cousine je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Cousine či Last minute nabídek na Seychely.