Ostrov Cerf je umístěný uvnitř národního parku Ste Anne Marine.

Byl pojmenován podle francouzské fregaty Cerf (jelen), která sem připlula v roce 1756.

Byl v minulosti hojně využíván jako plantáž kokosových palem, dodnes se zachovaly bujné kokosové háje.

Cerf

Cerf

Jako všechny seychelské ostrovy se může i tento pyšnit nádhernými plážemi, které vybízejí k plavání, opalování, šnorchlování. Pří šnorchlování můžete pozorovat přes 150 druhů ryb. Je  zde ale přísně zakázáno rybaření i sbírání mušlí.

Ubytování nabízí 3 menší hotýlky a vynikající restaurace – L’habitation, vařící kreolskou i mezinárodní kuchyni. Můžete zde ochutnat delikatesu, srdce kokosové palmy.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Skvělý ostrov na zakončení dovolené

dne 2014-10-17 18:42:00

Na ostrově Cerf jsme strávili 3 dny před cestou domů, protože jeho velká výhoda je, že leží blízko letiště (ale nebojte se hluku, je tady klid). Na ostrově je několik různých hotelů, výhoda je, že jsou místní pláže všechny veřejné, takže můžete jít kam chcete. My si vždycky našli nějakou hezkou pláž, kde jsme strávili půl dne. V hotelu nám nabízeli různé výlety na okolní ostrovy, jeli jsme jen na ostrov Moyenne, kde je kolonie velkých želv, které byly nádherné! K dispozici je i půjčovna kajaků, na kterých se dá prozkoumávat okolní ostrovy. Samotný ostrov Cerf je malý, ale ne tak pidi jako třeba Round island, takžese tady člověk může i procházet vnitrozemím.
Cerf doporučuji navštívit po příletu (na aklimatizaci) a nebo před odletem (kvůli blízkosti letiště), je to moc hezké místo!Dovolená Cerf

Chcete-li vyrazit na dovolenou na Seychely a zajímá-li vás přímo destinace Cerf, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů na Seychely a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená na Seychelách je bezva!