Hlavní ostrov souostroví Alphonse je chráněný velkolepým korálovým útesem.

Dopravit se sem můžete letadlem z ostrova Mahé.

Jako většina ostrovů byl využíván jako plantáž kokosových palem. Hostí kolonie hrdliček a mořských ptáků.

Alphonse Alphonse

© Alphonse Island Resort, www.alphonse-island.com

Ostrov nabízí možnosti lovu ryb na mušku, mořského rybolovu a potápění se v průzračných vodách.

Alphonse je jedním z mála Seychelských Vnějších ostrovů, které nabízejí ubytování.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 5 hvězdy
    5 / 5 (1 )
  • 100%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Parádní rybolov!

dne 2015-04-28 19:31:41

Ostrov Alphonse je vyhlášený pro rybolov, takže jsem se tady musel během pobytu na Seychelech podívat :) Ubytování je tady moc hezké, poměrně jednoduché, ale moc hezké. Majitelé se moc snažili, abychom se cítili dobře (takové ty příjemné klasiky jako welcome drink, potřesení rukou, potykání... pohoda). Hodně se starali o to, jestli máme vše, což bylo skvělé a velmi překvapivé. To hlavní ale čekalo "tam venku"! Rybaření je tady P-A-R-Á-D-N-Í! Ryb tady byla hromada druhů, vybavení profesionální a naši průvodci byli opravdoví rybářští profíci. Ostatně je to vyhlášené místo a i v průvodcích se píše, že tady ti lidi opravdu umí a je to fakt vidět. Spoustu nás toho naučili a řekli nám i milion nových informací, o kterých jsem vůbec netušil (a to jsem na moři nerybařil prvně). Takže rybolov na Alphonse byl super a naše úlovky jako cirka 50 kilová barakuda taky! :-)

Kromě toho je tady spousta korálových útesů, takže ideální na šnorchlování a hlavně - potápění. To je vidět i na "místních", kteří jsou očividně zapálení potápěči, takže další bezva aktivita.

Pobyt na ostrově Alphonse byl úplně skvělý a vřele ho všem doporučuji, přidejte si dalších 5 hvězd, pokud máte rádi rybolov a aspoň další 2 hvězdy, pokud se rádi potápíte :-)Dovolená Alphonse

Dovolená v destinaci Alphonse? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů na Seychely a vyberte si ze všech dostupných možností!