Vesnička Agios Leon byla založena již v 16. století a svou tradiční atmosféru a architekturu si dochovala dodnes. Vzdálenost od letiště je 22 kilometrů. Zdejší nádherná příroda láká k pěším výletům do okolí a potom k návštěvě některé z taveren, kde na vás čeká pravá řecká kuchyně a výborné víno.

Vesnička Agios Leon

Vesnička Agios Leon

Letovisko Agios Leon je vhodné místo pro trávení dovolené téměř pro všechny. Svá místa zde najdou rodiny s dětmi, senioři i milovníci nočního života.

Nejbližší pláže jsou vzdáleny asi 3 kilometry. Jsou omývány prohřátým mořem a vstup do vody je pozvolný. Najdete zde množství příjemných restaurací a barů i vyhlášených diskoték.

Letovisko je místem pro příjemný odpočinek, ale můžete také uskutečnit cesty za poznáváním nových míst a historie. Nejznámějším místem je kostel svatého Sostise ze 16. století.

Agios Leon

Ve vesnici

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Agios Leon

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Řecka a zajímá-li vás přímo destinace Agios Leon, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Řecka a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Řecku je bezva!