Letovisko Skala Rachoni leží asi 15 kilometrů od hlavního města ostrova Limenas a 3 kilometry od druhého největšího přístavu Prinos. Je to původní rybářská vesnice, nad níž se tyčí nádherné panorama hor se sytě zelenými kopci. S horami a kopci kontrastuje tyrkysové moře s bílým pobřežím, obklopeným olivovými háji. Letovisko nabízí naprostý klid daleko od civilizace, uprostřed panenské přírody.

Skala Rachoni

Skala Rachoni

Zdejší taverny umožňují příjemné posezení a dobré jídlo. Čerstvě ulovené ryby jsou vždy dokonale připraveny. V nabídce jsou i další druhy masa, bezmasé pokrmy i chutné saláty s olivovým olejem a sýrem. Nachází se tu i několik obchodů se základními potřebami. Pokud vám nabídka nebude stačit, v nedalekém hlavním městě nakoupíte vše, po čem toužíte.

Večery v letovisku bývají klidné, návštěvníci je využívají k procházkám nebo k návštěvám taveren, kde posedí u dobrého jídla a kvalitního vína.

Místní dlouhá pláž je pokryta pískem, voda je průzračně čistá a teplá. Na většině míst se pláž mírně svažuje do moře. Někde je však nutná jistá opatrnost, protože členitost pobřeží vytváří lokální prohlubně a prudký spád do hloubky. Můžete si zde zapůjčit slunečník s lehátkem, ale chladivý stín poskytnou i okolní stromy. Některé části pláže náleží k hotelům a poskytují patřičný komfort s nabídkou vodních sportů a občerstvení. Zahrát si zde můžete tenis, plážový volejbal nebo se projet na koni.

Zátoka u Skala Rachoni

Zátoka u Skala Rachoni

Krásná okolní příroda vybízí k dlouhým vycházkám. Navštivte původní vesnici Rachoni. Z některého z okolních vrcholků budete mít krásný výhled na celé pobřeží. Pěšky také dojdete do asi 4 kilometry vzdálené Skala Prinos.

K delším výletům si zapůjčete automobil nebo motorku. Využít můžete také trajekty a lodě.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Skala Rachoni

Dovolená Skala Rachoni je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Skala Rachoni a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!