Letovisko Potos leží na jihu ostrova, asi 5 kilometrů od Limenarie. Kdysi bylo rybářskou osadou a dnes patří mezi větší a živější turistická střediska. Potos patří k největším městům na ostrově. Má vlastní přístav.

Potos

Potos

V uličkách města najdete taverny, bary a kluby, obchůdky a markety. V tavernách je pro vás připraveno vždy čerstvé jídlo a dobré pití. V obchůdcích a marketech nakoupíte čerstvé potraviny, ale i oblečení, šperky a suvenýry.

Večer resort ožívá a z mnoha barů a klubů je slyšet hudba, která láká k tanci. Některé z podniků jsou otevřeny až do časných ranních hodin.

Přístav v Potosu

Přístav v Potosu

K přednostem letoviska patří dostatek pláží. Přímo v letovisku se nalézají tři pláže, všechny kousek od centra. Hlavní městská pláž je několik kilometrů dlouhá, pokryta je pískem a jemnými kamínky. Jsou tu k dispozici taverny a plážové bary s nabídkou studených nápojů. V půjčovnách si můžete pronajmout vodní skútr, surf, šlapadla i lodičky. Vodním skútrem se dostanete i na odlehlejší a klidnější pláže. Další dvě pláže jsou menší, jedna z nich náleží jednomu z hotelů.

Potos a okolí

Potos a okolí

Pokud vám místní pláže nebudou stačit, můžete se vypravit do Pefkari nebo Limenarie.

Při pěších výletech do okolí budete obdivovat krásy zdejší hornaté přírody. Pokud si vypůjčíte automobil nebo motocykl, budete určitě moci obdivovat krásy celého pobřeží i vnitrozemí.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Potos

Dovolená v destinaci Potos? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Řecka a vyberte si ze všech dostupných možností!