Počasí je v Soluni dáno polohou města. Město se nachází v malé nížině, která je obklopena horami, kde se srážky velmi často zadržují.

Jaro se v Soluni teplotně velmi příjemné, rtuť teploměru ukáže příjemných 20°C, nemilý je ale počet deštivých dnů. V jarním období zde totiž vydatně prší.

Se srážkami je ovšem nutné počítat po celé roční období. Bohužel se jim nevyhnou ani teplé letní měsíce, kde teploty šplhají až nad 30°C. Běžně zde spadne kolem 20mm srážek.

Podzim nabízí teplé moře, prázdné pláže a příjemné počasí, ovšem počet deštivých dnů se začíná zvyšovat.

Zima je zde ve znamení vlha a deště. Teploty se pohybují kolem 10°C, nejvydatněji zde prší v období listopadu a prosinci, kdy spadne i 60 mm srážek.

Aktuální počasí v Soluni a předpověď na další dny

[forecast location=“zmw:00000.1.16622″ location_title=““ numdays=“20″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

Průměrné teploty v Soluni

Následující graf uvádí průměrné nejvyšší a nejnižší denní teploty v Soluni v jednotlivých měsících roku. Nezapomeňte ale, že na sluníčku mohou být teploty o dost vyšší!

 

 

Srážky v Soluni

Na grafu uvidíte průměrný měsíční úhrn srážek v Soluni a také průměrný počet deštivých dní v jednotlivých měsících roku.

 

 

Vlhkost vzduchu v Soluni

Na dalším grafu lze vidět průměrná vlhkost vzduchu v Soluni v jednotlivých měsících roku.

 

 

Počet hodin slunečního svitu během dne v Soluni

Tento graf přehledně ukazuje průměrný počet hodin během dne v jednotlivých měsící roku, po které v Soluni svítí slunce.

 

 

Teplota moře v Soluni

Následující graf vám ukáže vývoj průměrné teploty moře okolo Soluně v jednotlivých měsících roku.

 

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Chtěli byste vyrazit na zájezd do Řecka? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Řecko nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!