Letovisko Panormos leží na jihozápadním pobřeží ostrova, asi 15 kilometrů od hlavního města Skopelos. Široká zátoka, v níž je středisko umístěno je obklopen zelenými kopci. Atmosféru dokreslují bílé pláže a čisté namodralé moře. Panormos patří k nejvyhledávanějším turistickým resortům, je však klidnější. Najdete tu dostatek taveren, restaurací, barů a obchůdků se základním sortimentem.

Panormos

Panormos

Zdejší dlouhá pláž je pokryta bílými oblázky. Prudce se svažuje do moře a rodiče s malými dětmi musí svým potomkům věnovat maximální pozornost. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky a nechybí zde ani občerstvení a dostatečné možnosti vodních sportů.

Můžete využít projížďky na loďkách a člunech podél pořeží a navštívit odlehlá zákoutí s menšími plážemi a větším soukromím. Hlavní pláž byla oceněna Modrou vlajkou EU.

Pláž v letovisku Panormos

Pláž v letovisku Panormos

Večery zde můžete trávit romantickými procházkami po pláži při západu slunce nebo příjemným posezením u dobrého jídla a pití v místních tavernách a restauracích.

V kopci nad městem stojí krásný klášter Agios Pandeleimon Moni se skalním kostelíkem.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Panormos

Klikněte pro zobrazení nabídky Panormos: zájezdy nebo Panormos: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Panormos!