Letovisko Kanapitsa leží v malém zálivu na jižním konci ostrova, asi 5 kilometrů od hlavního města Skiathos. Toto středisko není příliš známé. Je zasazeno do subtropické vegetace a obklopeno olivovými plantážemi.

Kanapitsa

Kanapitsa

V centru městečka najdete taverny, bary, kavárny a obchůdky se suvenýry. Za většími nákupy se musíte vydat buď do větších okolních resortů, nebo přímo do hlavního města. Totéž je i se zábavou. Pravidelnou dopravu tam a zpět zajišťují místní autobusové linky.

Kanapitsa je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Ubytování se nabízí v penzionech, malých vilkách nebo v soukromí.

Pláž v letovisku Kanapitsa

Pláž v letovisku

Zdejší pláž je pokryta pískem a mírně se svažuje do moře. V minulosti patřila mezi velmi oblíbené pláže, avšak dnes už ji zastínily pláže ve větších a živějších letoviscích ostrova. Právě proto je letovisko Kanapitsa vhodné pro milovníky klidu a pohody. Pláž není nikdy přeplněná. V nabídce jsou lehátka a slunečníky. Užít si zde můžete také vodní sporty.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kanapitsa

Dovolená Kanapitsa je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Kanapitsa a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!