Letovisko Kerveli leží na nejvýchodnějším místě pobřeží ostrova, jen několik kilometrů od hlavního města Samos. Resort se utápí v malebné lesní zeleni na březích zálivu, omýván tyrkysovou mořskou vodou. Kerveli patří k menším turistickým střediskům.

Kerveli

Kerveli

Poloha letoviska umožňuje návštěvníkům pozorovat jeden z nejkrásnějších východů slunce v celém Řecku. Taktéž měsíc tu za teplých letních nocí vytváří nezapomenutelné zážitky.

Ve vesnici Kerveli je k dispozici několik taveren a barů s tradiční řeckou kuchyní a tradičními nápoji. Ve zdejších obchodech také nakoupíte vše potřebné.

Okolní zelené kopce se svažují k moři a na březích vytvářejí krásné zátoky s nádhernými plážemi. Z jedné z pláží dohlédnete až na pobřeží Turecka. Je pokryta plochými oblázky a jen mírně se svažuje do moře. Dál od břehu povrch pláže oblázky nahrazuje jemný písek.

Zátoka u Kerveli

Zátoka u Kerveli

Mořská voda je tu příjemně teplá, klidná, čistá a krásně modrá. Dostatek mělčin umožňuje bezpečné koupání i malým dětem a začínajícím plavcům.

Příznivci potápění, šnorchlování a ostatních vodních sportů si zde své místo rovněž najdou. Nalézají se tu také hřiště pro plážový volejbal.

Okolí Kreveli láká k pěší turistice po četných lesních pěšinkách v kopcovité krajině. Můžete také vyrazit na náročnější túru.

Pokud chcete poznávat i jiná místa na ostrově, využijte nabídky místních cestovních kanceláří či hotelů, jež pořádají výlety na vzdálenější místa.

Pláž v Kerveli

Pláž v Kerveli

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kerveli

Kerveli je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Kerveli či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Řecka, stačí kliknout sem a vybrat si :-)