Letovisko Psarou je malé turistické středisko vzdálené asi 5 kilometrů od hlavního města ostrova Mykonos (Chora). Psarou patří mezi klidnější střediska. Nabízí klid a odpočinek, příjemné procházky při pobřeží a možnost některých sportovních aktivit. Pohodlně se sem dostanete místním autobusem.

Psarou

Psarou

V resortu je dostatek ubytovacích zařízení, řada taveren, restaurací, barů a klubů, ve kterých se můžete setkat se slavnými osobnostmi, jež si toto letovisko oblíbily.

Dlouhá a úzká pláž je pokryta příjemným jemným pískem. V nabídce je využití lehátek a slunečníků a dostatek možností vodních sportů. Můžete vyzkoušet např.windsurfing. Vyznavači potápění mají možnost prozkoumat potopené vraky v blízkosti pobřeží zrovna tak jako podmořské jeskyně. Voda je tu mimořádně čistá.

Pláž v Psarou

Pláž v Psarou

Okolní krajina vyzývá k pěším procházkám. Můžete také vyrazit do blízkého hlavního města nebo si vypůjčit auto a poznávat krásy ostrova.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Psarou

Zaujal vás náš článek o destinaci Psarou v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Psarou nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!