Letovisko Platis Gialos leží na jižním pobřeží ostrova, pouhých několik kilometrů od hlavního města Mykonos. Je jedním z prvních turistických středisek vybudovaných na ostrově. Tento resort patří ke klidným místům, které rádi navštěvují turisté vyhledávající pohodu a klid.

Plati Gialos

Plati Gialos

Místní pláž je pokryta měkkým pískem a patří k nejdelším plážím na ostrově. Poskytuje plný plážový servis. Do moře se svažuje pozvolně. V průzračných mělčinách je bezpečné koupání zejména pro děti. Děti se mohou vydovádět také v blízkém aquaparku.

Celé středisko je zaměřeno především na rodinnou dovolenou. Neznamená to však, že sem nejezdí mladí lidé a milovníci rušné noční dovolenkové zábavy, kterou si bohatě užijí v blízkém hlavním městě.

Pláž v Plati Gialos

Pláž v Plati Gialos

Zkrátka nepřijdou ani sportovně založení návštěvníci, pro které je zde připraveno dostatek vodních i suchozemských sportů.

Vhodným cílem výletů může být poznávání hlavního města Mykonos.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Platis Gialos

Láká vás Platis Gialos? Hledáte-li zájezdy do destinace Platis Gialos, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Platis Gialos, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.