Vesnička Plati leží v kopcovitém jihozápadě ostrova, asi 2 kilometry od hlavního města Myrina. Letovisko nabízí tradiční řeckou atmosféru v překrásné přírodě. Okolní kopce klesají k moři a poskytují nevšední výhled na dlouhé písčité pláže. Plati je ideálním místem pro ty, kdo si chtějí užít krásnou dovolenou v ještě neobjeveném turistickém ráji. Díky vhodné poloze střediska můžete využít kompromisu mezi relaxací v letovisku Plati nebo zábavou v ostrovní metropoli, která kromě barů, diskoték a restauraci nabízí také možnosti nakupování.

Plati

Plati

Pláž v Plati leží podél břehu kouzelného zálivu s tyrkysově modrou vodou. Je úzká, necelý kilometr dlouhá a je pokryta zlatavým pískem. K dispozici jsou bary a restaurace s občerstvením, lehátka a slunečníky a využít můžete taktéž nabídky vodních sportů.

Ubytování odpovídá venkovským a poklidným podmínkách. Nenajdete tu velké hotelové komplexy, ale v menších hotýlcích a penzionech rodinného typu, studiích a apartmánech budete mít rovněž pohodlí, často s možností vlastního stravování. Potraviny nakoupíte v místním supermarketu.

Výhled na pláž

Výhled na pláž

Díky zvlněné krajině v okolí letoviska můžete pořádat pěší túry po okolí nebo se jen tak procházet přírodou. Z okolních kopců je krásný výhled na záliv. Při teplých večerech můžete pozorovat západ slunce, procházet se uličkami vesničky a plně si užívat atmosféry starých řeckých tradic. Když se procházkou unavíte, zavítejte do některé z restaurací či taveren na dobrou večeři nebo si tu jen poseďte při sklence dobrého řeckého vína.

Do hlavního města, vzdáleného asi 2 kilometry, se pohodlně dostanete  pěšky. Pokud se vám ale pěšky chodit nechce, využijete místní autobusové spoje. V Myrině objevíte kromě obchůdků, restaurací, kaváren samozřejmě i další pláže.

Pláž v Plati

Pláž v Plati

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Plati

Zaujal vás náš článek o destinaci Plati v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Plati nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!