Letoviska Skala Mystegna najdete asi 15 kilometrů od hlavního města ostrova Mytilini. Je to tradiční ostrovní vesnice s typickým řeckým vesnickým životem.

Skala Mystegna

Skala Mystegna

Letovisko jde určeno turistům, kteří hledají příjemnou relaxaci pod řeckým sluncem a chtějí si užít teplého moře daleko od přeplněných a rušných turistických letovisek.

Najdete zde několik taveren a kaváren, v místních obchůdcích nakoupíte základní potřeby a potraviny. Jsou zde samozřejmě i obchůdky se suvenýry. Budete-li chtít pořídit větší nákup, je vhodné pronajmout si dopravní prostředek, kterým se dostanete do živějších míst. Do vesničky Mystegna můžete dojít i pěšky.

V letovisku Skala Mystegna

V letovisku Skala Mystegna

Místní pláž je úzká, pokrytá barevnými oblázky a kamínky,které jsou pro tuto oblast typické. Voda v moři se pyšní čistotou a příjemnou teplotou. K dispozici jsou slunečníky a lehátka.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Skala Mystegna

Zaujal vás náš článek o destinaci Skala Mystegna v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Skala Mystegna nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!