Letovisko Agios Ioannís leží jen několik kilometrů od hlavního města Lefkáda. Malebná příroda podtrhuje oblíbenost tohoto střediska a díky významné poloze patří Agiois Ioannis k nejnavštěvovanějším místům na ostrově.

Agios Ioannis

Agios Ioannis

Kopce v okolí jsou porostlé zelenými olivovými háji.

Pláž, dlouhá několik kilometrů, je pokryta jemným zlatavým pískem. Mořská voda je průzračně čistá a na mělčinách okouzluje tyrkysovou barvou. Ve větších hloubkách se barva vody mění, vytváří všechny odstíny modré, až ve velkých hloubkách je temně modrá.

V některých místech pláže tam, kde jsou dobré povětrnostní podmínky se silným větrem, si na své přijdou milovníci vodních sportů. Velmi oblíbený a využívaný je zde windsurfing. Místy se mění i povrch pláže. Vyskytují se kamínky a oblázky, jinde zase narazíte na místa s písečnými dunami. V těch částech pláže, kde nefouká silný vítr, jsou vhodné podmínky pro plavání a slunění. Můžete si pronajmout lehátko a slunečník. Své místo tu má rovněž plavčík. V přilehlých barech a tavernách na vás čeká občerstvení a studené nápoje.

Pláž u Agios Ioannis

Pláž u Agios Ioannis

Velkou výhodou letoviska Agios Ionannis je blízkost hlavního města ostrova. Pokud vám v letovisku něco chybí, můžete si do města zajet na nákup.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Agios Ioannis

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Řecka a zajímá-li vás přímo destinace Agios Ioannis, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Řecka a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Řecku je bezva!