Letovisko Makrigialos najdete asi 26 kilometrů východně od města Ierapetra. Je to malé turistické středisko, které je vhodným místem pro klidnou a pohodovou dovolenou a pro pořádání výletů po okolí. Letovisko patří do turistické oblasti s několika dalšími turistickými středisky – Ierapetra, Koutsonari, Ferna, Agia Fotini, Galini, Achlia, Mavros Kolimbos, Koutsouras a samozřejmě Makrigialos.

Makrigialos

Makrigialos

V turistickém středisku Magrigialos najdete hned několik oblázkových pláží, okolo nich vede promenáda s malými hotely a penziony. Nachází se tu řada taveren a minimarketů se základními potravinami.

Zdejší krajina patří mezi nejsušší oblasti na Krétě.

Klášter Moni Kapsa

Klášter Moni Kapsa

Na výlety můžete vyrazit k městu Ierapetra a dále k severu. Další možností je vydat se východně ke klášteru Moni Kapsa a dále pak k pláži Xerokambos, městu Sitia, klášteru Moni Toplou a palmové pláži Vai.

Pokud si zde chcete pronajmout automobil, je vhodné zamluvit si ho předem.

Palmová pláž Vai

Palmová pláž Vai

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%



Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!



Dovolená Makrigialos

Zaujal vás náš článek o destinaci Makrigialos v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Makrigialos nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!