Letovisko Kata Daratso je v podstatě předměstím krásného historického města Chania. V okolí se nachází několik malých zátok s písečnými plážemi, hotelovými komplexy, penziony, priváty a bungalovy.

Turistické středisko Daratso poskytuje návštěvníkům kvalitní služby s komfortem, malé obchůdky, taverny a bary. Na pláži vás osloví široká nabídka vodních a plážových sportů.

Kato Daratso

Kato Daratso

Autobusem se lehce dostanete do okolních vesniček, k blízkým památkám a přírodním zajímavostem. Využít můžete i půjčovnu automobilů a skútrů.

Bujarý noční život zde nenajdete, ale pokud vám chybí, zajeďte si do blízké Chanie, kde najdete široké možnosti zábavy a nákupů.

Na pláži v Kato Daratso

Na pláži v Kato Daratso

Díky místní autobusové dopravě lze z Daratso naprosto bez problémů podnikat výlety do okolních vesniček nebo navštívit blízké památky a přírodní zajímavosti. Nicméně plnou nezávislost vám nabídne jen vypůjčené auto a nebo motorka, se kterými se dostanete zcela bez omezení kamkoli budete chtít.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kato Daratso

Láká vás Kato Daratso? Hledáte-li zájezdy do destinace Kato Daratso, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Kato Daratso, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.