Letovisko Kalyves leží 20 kilometrů od města Chania u zálivu Souda. Z bývalé zemědělské osady se vlivem turistického ruchu stalo příjemné středisko obklopené olivovými háji a vinicemi, které podtrhuje kulisa pohoří Lefka Ori.

Kalyves

Kalyves

V letovisku najdete dvě pláže. Hlavní pláž je olemována zelení, řadou taveren a barů. Z pláže je postupný přechod do moře. Druhá pláž se rozkládá na okraji městečka a nabízí klid a soukromí.

Turistické středisko Kalyves má velký výběr taveren a barů, marketů, půjčovnu automobilů, skútrů a jízdních kol, ale také diskotéku s noční zábavou.

Pláž v Kalyves

Pláž v Kalyves

Ubytovat se zde můžete v soukromých penzionech až po luxusní hotely.

Při výletech můžete navštívit největší evropskou soutěsku Samaria, antickou lokalitu Patera nebo krásné historické město Chania, jež bývalo hlavním městem Kréty a které toho nabízí opravdu spoustu zajímavého, takže si na jeho návštěvu vyhraďte více času.

Chania

Chania

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kalyves

Zaujal vás náš článek o destinaci Kalyves v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Kalyves nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!