Letovisko Gerani leží asi 14 kilometrů západně od města Chania. Turisté zde mají k dispozici široké možnosti ubytování, od malých rodinných penzionů, bungalovů, až po luxusní hotely.

Zdejší hotelové komplexy jsou vybudovány přímo u 2 kilometry dlouhé písečné pláže. Pláž je široká, s velkým výběrem vodních a plážových sportů, dětskými hřišti, s pronájmem lehátek a slunečníků. Poblíž hotelových komplexů se nacházejí penziony, taverny a restaurace, půjčovny automobilů, skútrů i jízdních kol.

Pláž v Gerani s výhledem na ostrov sv. Theodora

Pláž v Gerani s výhledem na ostrov sv. Theodora

Když vám nabídka aktivit v letovisku Gerani nebude stačit, najdete další možnosti v blízkém turistickém středisku Platanias, které je známé širokou nabídkou večerní zábavy.

Pokud se chcete seznámit s životem místních obyvatel, zajeďte si asi 10 kilometrů do vnitrozemí, kde leží původní typické, turistickým ruchem téměř nedotčené, krétské vesničky.

V Gerani

V Gerani

Udělejte si také výlet do Modi, Manoliopoulo, Vrisses nebo Loutraki. Cesta k těmto vesničkám vám nabídne krásnou krétskou přírodu a poskytne vám nádherné výhledy na severní pobřeží i na blízký ostrůvek sv. Teodora.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Gerani

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Gerani je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Gerani či Last minute nabídek do Řecka.