Letovisko Kefalos leží na jihovýchodním pobřeží ostrova. Nad turistickým střediskem se rozkládá stejnojmenná horská vesnička, odkud je opravdu nádherný výhled do okolí.

V letovisku najdete dostatek ubytování v hotelech podél širokého zálivu. Nachází se tu rovněž tradiční řecké taverny, bary, diskotéky a obchody.

Kefalos

Kefalos

Zdejší pláž je pokryta pískem. Poskytuje krásný výhled na nedaleký ostrůvek Kastribazilikou svatého Stefana.

Na pláži se nabízí široké možnosti využití vodních sportů.

Ostrůvek Kastri v zátoce u Kefalosu

Ostrůvek Kastri v zátoce u Kefalosu

Vesnička se stala vhodným cílem výletů i z ostatních letovisek. Nedaleko se nalézá dochované antické divadlo. Na okraji obce objevíte jeskyně, kde byly nalezeny prehistorické věci. V bezprostřední blízkosti  najdete zříceninu raně křesťanské baziliky Agios Stefanos. V okolí letoviska se obecně nachází poměrně dost zajímavých míst, která vám umožní zpestřit si dovolenou v této části ostrova Kos. Samozřejmě ale pokud chcete ostrov poznat lépe, půjčte si auto nebo motorku a projeďte ostrov Kos celý – zajímavých míst je zde spousta!

Pláž v Kefalos

Pláž v Kefalos

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kefalos

Kefalos je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Kefalos či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Řecka, stačí kliknout sem a vybrat si :-)