Playa del Carmen je malé turistické letovisko postavené na bývalé rybářské osadě. Panuje zde přátelská atmosféra, czela odlišná od velkých turistických destinací.

Playa del Carmen

Playa del Carmen

Ve městečku najdete dostatek restaurací a barů. Hotely a penziony jsou postaveny v téměř neporušené přírodě, obklopené architektonickými památkami.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.67 hvězdy
    4.67 / 5 (3 )
  • 93.4%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 50 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Pořád je tady co dělat

dne 2015-03-15 16:29:13

Krásné počasí, skvělé pláže s pozvolným vstupem do moře, čisté moře... opravdu krása! Celé městečko je velmi hezké a upravené. Je tady spousta možností, co dělat, pokud má člověk zájem jenom neležet na pláži. Bohuže lv době, kdy jsme tady byli, bylo na pláži dost řas, ale to je asi částí roku.Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Playa Del Carmen

dne 2014-12-22 11:07:14

Příjemné letovisko s dlouhou čistou písčitou pláží, po které jsme se pravidelně procházeli. Pláž je nekonečná, dá se po ní jít velký kus a pořád nekončí. Doporučuji si zajít na východ slunce, který je zde nádherný.
Jeli jsme se podivat do Cancunu, ale Playa Del Carmen se nám líbilo více, je tady větší klid a přitom tady má člověk všechno co potřebuje. Jsou tady skvělé bary, kam si člověk může večer zajít na drink, v hotelech často mají různé animační programy, ve vedlejším hotelu např. měli muzikálová představení (Pomáda např.). Chtěli jsme jet na Cozumel, ale už jsme to ani nestihli. Na pláži je možné zajistit různé sportovní aktivity za docela rozumné ceny, na hotelu nám zase nabídli spoustu různých výletů po blízkém i vzdáleném okolí.
Celkově jsme byli s dovolenou v této oblasti velice spokojení, Playa del Carmen (a sousedící Playacar) jsou opravdu příjemná letoviska, která mohu vřele doporučit.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Maximální spokojenost

dne 2014-11-03 19:08:28

Playa Del Carmen nabízí něco pro každého, každý si tady najde to, co na dovolené hledá. Potápění je tady skvělé, ale na Cozumelu je o něco lepší. Přesto to není problém, protože na Cozumel jezdí loď, takže člověk může vyzkoušet oboje. Doporučuji místní restaurace, jsou skvělé a vaří opravdu fantasticky, místní mořské plody neměly chybu, vše dokonale čerstvé. Na 5th Avenue je spousta obchodů, je to tady nákupní ulice, kde to žije. Zajděte si do místníh proslulého klubu Coco Bongo, kde je těžké sehnat lístky, ale kde to stojí za to!Dovolená Playa del Carmen

Dovolená v destinaci Playa del Carmen? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Mexika a vyberte si ze všech dostupných možností!