Muzeum se nachází kousíček od zahrady Pamplemousses a je věnováno historii pěstování cukrové třtiny na Mauriciu. Výstava se rozkládá na více než 5000 m2, přímo v prostorách staré továrny na zpracování cukrové třtiny.

L'aventure du Sucre

L’aventure du Sucre

Mauricius proslavila i výroba speciálních nerafinovaných cukrů, kterých je 15 různých druhů. Vzorky cukrů, stylové suvenýry i místní rum můžete zakoupit v rozsáhlém obchodě. Dále zde máte možnost navštívit restauraci Le Fangourin a ochutnat typickou mauricijskou kuchyni.

V muzeu cukrové třtiny na Mauriciu

V muzeu cukrové třtiny na Mauriciu

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 10 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Zajímavé muzeum cukru, skvělý obchod!

dne 2015-01-26 19:50:49

Skvělé skvělé skvělé! Muzeum cukru je hrozně zajímavé, jedinou výtku, kterou k němu mám, je to, že je tady opravdu hrozně moc cedulek a článků a člověk se během prohlídky "učte". Ale jinak se dozví hromadu zajímavých věcí a myslím, že většinu lidí překvapí, jak významnou roli hrál cukr v dějinách celého ostrova!
Degustace různých druhů cukrů a také rumů na konci už je jen (doslova) sladkou tečkou. Místní obchod je výborný, mají tady hrozně moc skvělých místních produktů, hlavně třeba vynikající marmelády! Ideální pro nákup vynikajících (co do kvality i chuti :-) ) suvenýrů!
Pro rodiče s dětmi - nemějte strach, že tady vaše děti neudržíte, my byli v šoku, že to tady děti fakt zajímalo a bavilo :)Dovolená L’Aventure du Sucre

Klikněte pro zobrazení nabídky L’Aventure du Sucre: zájezdy nebo L’Aventure du Sucre: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci L’Aventure du Sucre!