Zoo Negara se nalézá jen 13 km severovýchodně od Kuala Lumpur. Pokrývá plochu více jak 65 hektarů a rozprostírá se okolo velkého jezera. Od konce roku 1963 nabízí návštěvníkům možnost nahlédnout do života více než 5 000 zvířat ze 476 druhů ptáků, plazů, ryb či savců.

Žijí zde typická zvířata z malajské divočiny, ale jsou tu umístěna i další asijská a africká. Návštěvníci se odpoledne mohou projet na slonech nebo ponících. Dvakrát denně Zoo pořádá vystoupení slonů. Po celém areálu jezdí místní kyvadlová doprava.

ZOO Negara ZOO Negara

© Kencana Studio / Shutterstock.com

Tipy a doporučení pro návštěvu ZOO Negara

Pokud se vydáte do ZOO Negara, počítejte, že vstupné se platí od 3 let věku dítěte. Ceny se liší podle toho, zda máte slevovou kartu, případně zda chcete navštívit také výběh pandy velké. Za dítě do 12 let zaplatíte 27/43 RM a za dospělého 53/85 RM. Otevřeno je denně od 9-17h.

Za mírný poplatek se také můžete nechat vyfotit s některými zvířaty, a to o víkendech a svátcích v 11 a 15h, zúčastnit se různých vystoupení a těm, kterým se nebude chtít park projít pěšky, jsou za malý poplatek k dispozici speciální vyhlídkové autobusy.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená ZOO Negara

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace ZOO Negara? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které ZOO Negara nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy do Malajsie, nebudete litovat!