Letovisko Batu Feringghi je místními i turisty velmi oblíbeným místem v severozápadním koutu ostrova Pulau Penang. Postupem času zde postavili spoustu hotelů, restaurací, agentur a půjčoven vodního vybavení, takže pokud hledáte romantika ve dvou, tady ji rozhodně nenajdete.

Pláž v Batu Feringghi

Pláž v Batu Feringghi

Za povšimnutí stojí místní plovoucí mešita, postavená na pilonech nad mořskou hladinou s vysokým, sedmiposchoďovým minaretem. Navštívit můžete také Motýlí farmu, pak prozkoumat voňavou zahradu plnou tropického koření nebo ovocnou farmu. Masivní sbírku panenek, her a modelů najdete v muzeu hraček. Pokud máte rádi noční život, určitě navštivte noční trhy, kde upotřebíte své vyjednávací dovednosti.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Batu Feringghi

Láká vás Batu Feringghi? Hledáte-li zájezdy do destinace Batu Feringghi, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Batu Feringghi, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.