Talang Satang National Park je prvním mořským národním parkem, který byl zřízen kvůli ochraně želv. Pro návštěvníky je zpřístupněna pouze jeho část a je vyžadováno vstupné. Návštěvníci jsou po celou dobu pobytu sledování místním personálem.

Skládá se ze dvou částí (Satang a Talang), přičemž sekce 1 (Satang) zahrnuje ostrovy Pulau Satang Besar a Pulau Satang Kecil, zatímco druhá sekce (Talang), ležící dále na západ, zase zahrnuje ostrovy Pulau Talang-Talang Besar a Pulau Talang-Talang Kecil. Oblast cirka 5 kilometrů kolem těchto ostrovů rovněž spadá do národního parku.

Národní park Talang Satang

Národní park Talang Satang

Zatím co sekce 1 je přístupná návštěvníkům, sekce 2 (Talang) je místem, kde želvy kladou svá vejce, proto je přístup na tyto ostrovy běžným turistům striktně zakázán.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Národní park Talang Satang

Zaujal vás náš článek o destinaci Národní park Talang Satang v Malajsii? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Národní park Talang Satang nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Malajsii je skvělá volba!