Parque Josone naleznete na konci Central Varadero, mezi Avenida 1 a Autopista Sur. Osobně bych řekla, že tento park je tak trošku z nouze ctnost, když už se ve Varaderu opravdu nudíte. Park je sice hezký a velmi dobře udržovaný s tropickou vegetací na ploše 9 hektarů a jsou tady příjemné procházky, spousta restaurací, hřiště pro děti, minigolf, plavecký bazén, jezírko, po kterém se dá projet na lodičce, ale jinak tady nic až tak světoborného nečekejte.

Park lze navštívit i ve večerních hodinách, kdy je pěkně osvětlený. Je zde také diskotéka a někdy zde můžete zažít afrokubánská vystoupení.

Parque Josone

Parque Josone

Historie Parque Josone

Počátky zrodu Parque Josone sahají do roku 1942, kdy s nápadem vybudovat park jako oslavu stříbrného výročí svatby přišel podnikatel a průmyslník Jose Iturrioz se svou ženou Onelií Mendez. A právě složením počátečních tří písmen jejich křestních jmen vznikl název Josone.

Muzeum v blízkosti Parque Josone

Kousek od Parque Josone, na protější straně od Autopista Sur směrem k pláži, je ještě malé muzeum Municipal, takže návštěvu těchto dvou míst můžete klidně spojit. V muzeu jsou vystavovány starožitnosti z tohoto regionu Kuby jako je nábytek, dokumenty, mapy a fotografie. Nicméně v provozu je jen přízemí. Horní patro je v dezolátním stavu a vystavované exponáty nejsou nijak zvlášť zajímavé. Naproti tomu dřevěná budova muzea z roku 1921 by sama o sobě byla velmi hezká, ale akutně volá po rekonstrukci.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Parque Josone

Láká vás Parque Josone? Hledáte-li zájezdy do destinace Parque Josone, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Parque Josone, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.