Lyžařské středisko Trafoi sice patří mezi menší skiareály v oblasti Trentino-Alto Adige, nicméně je cenově přijatelnější než jiná střediska a má jednu velkou výhodu – nabízí ubytování přímo na svahu. Nachází se západně od Bolzana, jen kousek od švýcarských hranic.

Trafoi

Trafoi

Co nabízí Trafoi

Středisko je ideálním místem pro začátečníky lyžaře i snowboardisty, ale deset kilometrů dlouhé sjezdovky nabízejí obtížnější trasy také pro zdatnější lyžaře. Ke středisku patří také snowpark se 100 metrů dlouhou a 3,5 m vysokou halfpipe, ideální terény pro skialpinismus či možnosti aktivně stráveného času po lyžování.

Trafoi nabízí čtyři lanovky a kromě sjezdového lyžování, kde lyžaři překonávají výškový rozdíl 990 metrů, je zde také 6 kilometrů upravených běžeckých tratí.

Jak se do Trafoi dostat

Pokud vyrazíte do střediska z Ostravy nebo Brna, je nejlepší jet přes Salzburg a Insbruck, ovšem jestliže je vaše výchozí pozice Praha, pak je ideální trasa Mnichov – Garmish-Partenkirchen.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Trafoi

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Trafoi je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Trafoi či Last minute nabídek do Itálie.