Santa Maria Navarrese je malé prázdninové letovisko na východním pobřeží Sardinie. Nabízí krásnou písčitou pláž se zátokami, které jsou od sebe odděleny skálami. Původně zde stála malá rybářská vesnice, jež se s rozvojem turistického ruchu rozvinula v klidné rekreační místo s dostatečným zázemím.

Santa Maria Navarrese

Santa Maria Navarrese

V městečku objevíte kostel Santa Maria Navarrese z 11. století.

Zdejší prastaré olivovníky nechala údajně vysadit kastilská královna poté, co tu její loď roku 1052 ztroskotala. Olivovníky jsou chráněné, jelikož patří k nejstarším v Evropě.

Najdete zde také potřebné služby, obchody, krámky se suvenýry a bary, jakož i půjčovny sportovních potřeb.

Pláž Cala Goloritze severně od Santa Maria Navarrese

Pláž Cala Goloritze severně od Santa Maria Navarrese

Na pláži jsou k pronajmutí lehátka a slunečníky. Můžete se věnovat některému z nabízených druhů vodních sportů. Místo vyhledávají vyznavači rekreačního potápění.

Večery si užijete při procházkách po pobřeží lemovaném skalami, které ukrývají jedinečné zátoky. Některé jsou přístupné pouze z moře.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Santa Maria Navarrese

Dovolená v destinaci Santa Maria Navarrese? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Itálie a vyberte si ze všech dostupných možností!