Palau je rušné městečko na severu Sardínie s množstvím obchodů a restaurací. Poblíž leží ostrov skalisko ve tvaru medvěda – Roccia dell´Orso na mysu Capo d´Orso, kam si určitě udělejte výlet, je to moc hezké místo.

Palau

Palau

Název města vznikl ve 14. století, kdy bylo území nazýváno „parago“ či „parao“, což znamená místo chráněné před větrem. Původní název můžeme ještě zaslechnout od místních obyvatel v okolí.

Pobřeži u Palau

Pobřeži u Palau

Je zde řada dobře vybavených hotelových komplexů s nabídkou aktivního trávení času.

Palau je vyhledávaným a oblíbeným místem potápěčů. Nechybí ani možnosti jachtingu, jízdy na koni, golfu nebo vycházek do hor.

Výhled ze skaliska na Capo d´Orso směrem k Palau

Výhled ze skaliska na Capo d´Orso směrem k Palau

Z místního přístavu se můžete vydat lodí k blízkému souostroví La Maddalena, které nabízí průzračné moře a prosluněné pláže. Je také oblíbené pro nádherné korály.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Palau

Láká vás Palau? Hledáte-li zájezdy do destinace Palau, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Palau, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.