Stitino leží na severozápadním pobřeží Sardinie v provincii Sassari. Rozkládá se nedaleko mysu Capo del Falcone, v zálivu Golgo dell´Asinara. Tato oblast má bohatou historii, se kterou se zde setkáte téměř na každém kroku. Je odtud také krásný výhled na ostrov Asinara. V těsné blízkosti mysu zahlédnete malý ostrůvek Isola Piana.

Stintino

Stintino

Stintino je klidné místo. V centru městečka narazíte na několik restaurací s typickými specialitami, obchůdky se suvenýry a dalšími potřebami.

Pláž La Pelosa ve Stintino

Pláž La Pelosa ve Stintino

Největším lákadlem je pláž La Pelosa, která se pozvolna svažuje do moře. Za poplatek se nabízí lehátka a slunečníky. Pláž je pokryta jemným bílým pískem a vyzkoušet si tu můžete windsurfing, potápění, jízdu na vodních lyžích a skútrech, pronajmout se dají taktéž šlapadla. Pro zájemce jsou organizovány kurzy plachtění. Za poplatek můžete využívat tenisové kurty.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Stintino

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Stintino je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Stintino či Last minute nabídek do Itálie.