Pro Levantskou riviéru v Ligurii je charakteristické strmé skalnaté pobřeží. Výběžky Ligurských Apenin soupeří v těchto místech s mořským živlem.

Levantská riviéra

Levantská riviéra

Levantská riviéra je vyhlášená především díky zdejším mondénním letoviskům Portofino, Santa Margherita Ligure nebo Rapallo.  Všechna disponují moderními jachtovými přístavy. Ale i rozmarné Sestri Levante se těší přízni turistů.

Sestri Levante

Sestri Levante

Potrpíte-li si na romantická zákoutí, pak určitě zavítejte do bývalého benediktinského kláštera San Fruttuoso na poloostrově Portofino. Klášterní areál se rozkládá u malebné zátoky a lemuje ho bujná středomořská vegetace.

Klášter San Fruttuoso

Klášter San Fruttuoso

K nejkrásnějším obcím ve vnitrozemí Levantské riviéry bezpochyby patří Varese Ligure, jehož středověké centrum má téměř přesně kruhový půdorys (Borgho Rotondo).

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Levantská riviéra

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Itálie a zajímá-li vás přímo destinace Levantská riviéra, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Itálie a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Itálii je bezva!