Bordighera je tradiční lázeňské letovisko na Riviéře květin v Ligurii, jež si do značné míry zachovalo svou elegantní atmosféru. Bývalá rybářská osada je dnes hezkým a moderním letoviskem s restauracemi, bary a obchody všeho druhu.

Bordighera

Bordighera

Stranou luxusní vilové čtvrti trůní na kopci nad Capo Sant´Ampelio pitoreskní historické centrum, obklopené městskými hradbami se třemi branami. Křivolaké staré uličky tvoří zajímavý kontrast k lineárním třídám moderní čtvrti. Pobřeží je malebně členité, skalnaté a přechází v oblázkovou pláž.

Zajímavosti letoviska Bordighera

Giardino Esotico Pallanca

 V exotické zahradě Giardino Esotico Pallanca kaktusů ve městě Bordighera se daří více jak 3000 různých sukulentů a jedná se o místo, kde můžete strávit velmi příjemných několik hodin koukáním a nebo jen odpočinkem v příjemném udržovaném prostředí.

Giardino Esotico Pallanca

Giardino Esotico Pallanca

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Bordighera

Bordighera je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Bordighera či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Itálie, stačí kliknout sem a vybrat si :-)