Protáhlá otevřená zátoka se světlou písečnou pláží a křišťálově čistým mořem láká do letoviska Soverato všechny milovníky vodních radovánek. I když nezůstalo zcela ušetřeno stavitelských hříchů 70. a 80. let 20. století, má toto živé rybářské městečko stále ještě svůj šarm.

Pláž letoviska Soverato

Pláž letoviska Soverato

Leží na pobřeží Jónského moře a na úpatí pohoří Aspromonte. Jeho okolí tvoří dlouhé a poloprázdné pláže, bílý písek a čisté moře.

Město Soverato patří mezi nejnavštěvovanější místa jižní Kalábrie.

Městečko je rozlehlé, část leží přímo u moře. V jeho starší čtvrti se nachází pobřežní promenáda, ulice s obchůdky a supermarkety. Každý večer se tu pořádají trhy a město žije bohatým nočním životem.

Soverato

Soverato

V horní části Soverata Superiore stojí krásný kostel z 16. století se sochami od Antonella Gaginiho. Najdete tu také ruiny bývalé osady Soverata, odkud je krásný výhled na celé pobřeží Squillace. Kromě kulturních památek si zde užijete denní a noční zábavu, dlouhé pláže s nabídkou vodních sportů u pobřežní promenády plné obchodů, barů, restaurací, diskoték a sportovních hřišť.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Soverato

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Itálie a zajímá-li vás přímo destinace Soverato, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Itálie a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Itálii je bezva!