Vonná vegetace Středomoří, světlé písečné zátoky členěné strmými útesy, křišťálové moře. Tak si mnozí představují ráj – a nejen ke koupání. No a na mysu Capo Vaticano se tento sen stává skutečností.

Capo Vaticano

Capo Vaticano

Kalábrie je totiž nejhezčí právě u mysu Capo Vaticano. Na rozpukané žulové útesy mnoha malých zátok doráží tyrkysově modré moře. Pláže jsou bílé a organizace na ochranu přírody Lega Ambiente potvrdila vyšší kvalitu vody. Typické pro tuto oblast jsou malé pláže sevřené mezi skalnatými útesy.

Nádherné pláže na Capo Vaticano

Nádherné pláže na Capo Vaticano

Není tedy náhoda, že právě tady je nabídka hotelů a klubových zařízení obzvlášť široká a kvalitní. Stará města Nicótery, Tropea a Pizzo zvou k objevitelským toulkám. Ačkoliv oblast kolem Monte Poro a u městečka Pizzo je venkovská, k zalesněným vrcholům i klášteru sv. Bruna z Kolína se dostanete bez obtíží a rychle.

Letovisko Tropea v Kalábrii

Letovisko Tropea v Kalábrii

Turisty byla tato oblast objevena teprve nedávno, proto si stále zachovává osobitý kolorit a místní obyvatelstvo původní styl života.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Capo Vaticano

Láká vás Capo Vaticano? Hledáte-li zájezdy do destinace Capo Vaticano, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Capo Vaticano, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.