Ostrov Niʻihau je v soukromých rukou a přístup sem je přísně zakázán. Proto se mu také říká „Zakázaný ostrov“. Věděli jste, že existuje možnost, jak se sem podívat a že se na ostrov Niʻihau pořádají výlety?

Jedna z možností, jak se dostat na ostrov, je přílet vrtulníkem. Kouzelný je už jen pohled z jeho paluby na žraloky, při jejich páření poblíž pobřeží ostrova. Pilot vrtulníku vám řekne něco i o historii ostrova, která je obestřena tajemstvím.

Jakmile se dostanete na ostrov, překvapí vás prachový bílý písek. Projděte se podél bílé písčité pláže a pokuste se najít skutečné poklady ostrova, které jsou všude kolem – nádherné mušle – které jsou známé po celém světě.

Ni'ihau

Ni’ihau

A když už na ostrově budete, podívejte se na tamní velkou sbírku šperků.

Říká se, že na Niihau se zastavil čas. Zjistíte, že to je pravda, protože při hodinách šnorchlování v odlehlých plážích ostrova ztratíte přehled o čase. Můžete pozorovat vzácné barevné tropické ryby, které klidně proplují kolem vás. Potom, co si zaplavete nebo po relaxaci na pláži, se můžete těšit na skvělé jídlo, které je součástí zakoupeného výletu. Půldenní výlet je sice drahý, ale získané poznatky a vzpomínky jsou k nezaplacení.

Pokud nechcete ztratit čas opalováním na další havajské pláži, budete mít možnost navštívit tropické safari. Na 72 km2 si můžete vybrat lov na divoké kance. Uvidíte polynéské hybridní ovce, divoké oryxy (antilopy), paovce. Lov nebyl až do nedávna na ostrově povolen, a tak budete patřit mezi první. Se stahováním z kůže vám doprovod na safari jistě pomůže, takže nebudete mít problém s preparováním svých trofejí.

Útesy na severozápadě ostrova Ni'ihau

Útesy na severozápadě ostrova Ni’ihau

Na tropické safari můžete dokonce přivést celou rodinu.

Je však otázka, zda se na výlety na ostrov Niʻihau vydávat a zasahovat (ač jen mírně) do života lidí, kteří na Niʻihau žijí. Možná ale právě na tomto výletě zjistíte, čím by mohly Havajské ostrovy být, kdyby nebyly součástí USA a způsobu života běžných američanů…

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Výlety na ostrov Niʻihau

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Výlety na ostrov Niʻihau je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Výlety na ostrov Niʻihau či Last minute nabídek na Havajské ostrovy.