Ostrov Ua Huka má tvar otevřeného půlměsíce a najdete jej v severní části Markézských ostrovů. Překvapí vás nádhernou autentickou krajinou, která ukrývá nesčetné množství tropických pokladů a volně se pohybující zvěře. Milovníci tropických rostlin zde najdou Papuhakeikahu – 17 hektarovou botanickou rezervaci, kde je přes tisíc endemických druhů ovocných stromů a stromů z celého světa. Budete mít možnost vidět palmy Marquesan, papáju Hokatu, chlebovník Veveke, růžový strom, badamier, mangovníky, bambusy, strom ylang-ylang, rostoucí vanilku, kávovník, lotosy, tykve, karamboly či strom s makadamiovými ořechy.

Ua Huka Ua Huka

© Socarrao. De l’horta al mar, http://socarraoii.wordpress.com

Na ostrov Ua Huka se vjíždí úzkou a mělkou zátokou. Proto se jí říká Neviditelná. Manévrování lodí stěžují velké vlny.

Je zde také plantáž s citrusovými plody, převážně s citrony, grapefruity a mandarinkami, která je jednouz největších na světě. Pěstuje se zde téměř 300 odrůd, z nichž 28 je uváděno na trh.

Odtud pochází látka tvořená z kúry stromů zvaná Tapa.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Ua Huka

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Francouzské Polynésie a zajímá-li vás přímo destinace Ua Huka, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Francouzské Polynésie a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Francouzské Polynésii je bezva!