Ras Um El Seid Hils leží v blízkosti nejpopulárnějších pláží a letovisek oblasti Sharm El Sheikh. Na své si zde přijdou milovníci prázdninové kombinace slunce-moře-zábava. V podvodním regionu oblasti žije množství unikátních živočichů od korálů přes vodní rostliny až po mořskou zvířenu.

Ras Um El Seid Hils je ideálním místem pro turisty, kteří rádi objevují tajemství podmořského života. Celoročně zde panuje příjemná atmosféra. V létě je oblast vhodná pro plážovou dovolenou a koupání v moři či potápění. V zimě si vychutnáte výlety za poznáváním egyptských památek.

Ras Om El Seid

Ras Om El Seid

Zdejší Diamantovou pláž pokrývá jemný písek a lemují ji palmy. Je dostupná z hotelů, z nichž každý má vyhrazený úsek pro své hosty.

Nejoblíbenější aktivitou, vedle opalování, odpočinku na pláži a koupání v moři, je  potápění a šnorchlování. Začátečníkům poradí specializované školy a centra. Zkusit můžete i windsurfing. K dispozici jsou i kurty na tenis či volejbal. Pobavit se můžete také při stolním tenisu, minigolfu nebo kulečníku. Naleznete tu i fitness centra a posilovny.

Za historickými památkami se dá vyrazit do Káhiry, Luxoru, Abu Simbelu nebo do kláštera svaté Kateřiny.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 25 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Krásná a klidná oblast s hezkými hotely

dne 2015-01-30 05:52:44

Ras Om El Seid je malá část Hadaby, což je část letoviska Sharm El Sheikh. Je to v podstatě nejvýchodnější část letoviska. Jsou tam hezké hotely, ale je tam i pár nekvalitních, tak je nutné dobře vybrat. Je to klidná oblast v podstatě bez nočního života, takže je tady klid. Jsou tady taky nějaké obchůdky a restaurace, kam se dá dostat pěšky během čtvrt hodinky.
V oblasti jsou i kopce, podle kterých se jmenuje oblast Hills, kde jsou krásné hotely s úžasnými výhledy. Dole u moře je zase dostupnější moře se skvělými možnostmi koupání.
Je to má oblíbená oblast pro trávení dovolené.Dovolená Ras Um El Seid Hils

Dovolená v destinaci Ras Um El Seid Hils? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Egypta a vyberte si ze všech dostupných možností!