Bávaro je turistické letovisko ve městě Punta Cana v provincii La Altagracia ve východní části Dominikánské republiky.

Letovisko je oblíbené především díky nádherným plážím s bílým jemným pískem, které směle konkurují těm nejlepším plážím v ostatních částech Karibiku, a průzračného moře, kde si pozvolný vstup užijí hlavně rodiny s dětmi. Pobřeží Bávara je lemováno kokosovými palmami a obchůdky.

Bávaro

Bávaro

V oblasti letoviska Bávaro jsou veřejně přístupné pláže, ovšem pokud nejste ubytováni v jednom ze zdejších luxusních hotelů, nebudete si moci vypůjčit lehátko a slunečník. Pláž El Cortecito je relativně hodně rušná, ale má ideální podmínky pro parasailing, rybaření nebo šnorchlování. Opodál je Playa Arena Gorda, klidnější pláž, která již patří ke zdejším luxusním hotelům. Pokud máte auto, zajeďte si na Playa del Macao, pláž vzdálenou zhruba 9 kilometrů od Playa de Gorda, která je mnohem klidnější než předchozí dvě pláže.

Krásná a liduprázdná Playa del Macao

Krásná a liduprázdná Playa del Macao

Většina služeb je orientována na okraji Bávara. Zde najdete cestovní agentury, restaurace, posilovnu a venkovní nákupní střediska, kde seženete vše potřebné.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Bávaro

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Bávaro? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Bávaro nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy do Dominikánské republiky, nebudete litovat!