Očkování do Tuniska

Pro cestu do Tuniska není potřebné žádné očkování. Doporučuje se však očkování proti hepatitidě A a B a břišního tyfu, čili klasická cestovatelská očkování, která se vám budou hodit prakticky na každé cestě (a očkování proti žloutence, co si budeme povídat, se bude hodit i v ČR).

Zdravotní péče v Tunisku, cestovní pojištění

Do Tuniska je nutné cestovat se zdravotním pojištěním pro zahraničí. V zemi se nacházejí kvalitní státní i soukromá zdravotnická zařízení na dobré úrovni. Je však nutné, abyste měli vlastní cestovní pojištění, které si zcela jistě sjednejte, protože jinak si budete muset vše platit sami a věřte mi – to opravdu nechcete. I banální zákroky mohou v zahraničí vyjít na desítky tisíc korun a pokud se, nedej bože, stane něco vážnějšího, riskujete výdaje v řádu milionů korun. Proto opravdu neváhejte a cestovní pojištění do Tuniska si sjednejte!

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Tunisku

Chcete-li koupit dovolenou do Tuniska, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Tuniska a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Tunisku je bezva!