Ostrov Round Island má sice málo pláží, ale jeho pobřeží je proslulé hlavně kvůli skvělému šnorchlování a potápění. Malé území ostrova disponuje jen několika krásnými plážemi, ale zato moře nabízí úžasné zážitky při potápění a šnorchlování. Až do roku 1942 ostrov sloužil jako útočiště pro malomocné ženy.

Round Island

Round Island

Ale v současnosti se zde plánuje výstavba nového ubytovacího komplexu s několika chatkami, s přístupem na soukromou pláž.

K vidění jsou zde rejnoci a žraloci.

Najdete zde také palmy Coco de Mer.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 5 hvězdy
    5 / 5 (1 )
  • 100%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Malý naprosto klidný a krásný ostrovní ráj

dne 2015-03-13 02:41:37

Round island je malinký ostrůvek, na kterém se nachází malý resort, který nabízí totálně odpočinkovou dovolenou. Hotel je sice docela drahý, ale zase ta pohoda a klid tady se nedá vyčíslit penězi. Služby jsou velmi kvalitní a ubytování naprosto úžasné a nádherné. Není tady toho moc k dělání, v nabídce má hotel výlety na Mahé. My většinu času strávili odpočinkem na pláži, manžel si tady jednou půjčil kajak a jel na vedlejší ostrov (je to kousíček, dá se sem i doplavat), kde šnorchloval a vrátil se nadšený. Já si toto nechala ujít, na pádlování moc nejsem =) Round island je opravdu malinký ráj s krásnou přírodou a naprostým klidem, takže pokud budete někdy potřebovat vypnout a vyčistit si hlavu, neváhejte.Dovolená Round Island

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Round Island je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Round Island či Last minute nabídek na Seychely.