Tento krásný ostrov je opředen pověstmi o ukrytých pokladech, které střeží duchové. Pověsti pocházejí patrně z doby, kdy se na ostrově Moyenne ukrývali piráti.

Ostrov dříve vlastnila excentrická dáma, po které zde zůstalo mnoho zvířat včetně psího harému 🙂

Moyenne

Moyenne

Nyní je ve vlastnictví anglického novináře Brendona Grimshawa, který tento ostrov obnovuje ve stylu Robinsona Crusoea.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (2 )
  • 80%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 50 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Spatne organizovany vylet na krasny ostrov

dne 2015-03-18 23:10:21

Na ostrov jsme vyrazili v ramci jednodenniho vyletu, ktery stal 70 EUR za osobu. Ostrov je nadherny, privitali nas mistni obyvatele - dva psi a zelvy :-)
Bohuzel nasi pruvodci byli zamestnani sami sebou (asi nejaky zamilovany par) a nas si moc nevsimali, takze jsme se toho o ostrove moc nedozvedeli coz byla skoda. Jidlo ktere nam tady pripravili nebylo nic extra a i napoje ktere nebyly v cene vyletu vysly dost draho. Takze z tohoto hlediska jsme spokojeni moc nebyli. Ale jinak je ostrov krasny a jsou tady prekrasne vyhledy z vyse polozenych mist, pruzracna voda a i mistni zelvy jsou skvele a vubec se neboji.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Tajuplný pirátský ostrov, který by potřeboval trošku péče

dne 2014-10-15 23:55:49

Brendan Grimshaw, který tento ostrov v minulosti vlastnil (nebo vlastní? fakt nevím) zřídil nadaci, která se má o ostrov starat a která má renovovat jeho dům. Nic z toho se zatím moc neděje, nějaké práce tady asi probíhají, ale moc jich není. Dům Brendana G. je v dezolátním stavu a na ostrově není žádné zázemí. Vemte si proto s sebou vodu a nějakou svačinu, protože tady nic nekoupíte. Pláže na ostrově jsou nádherné a určitě doporučuju si ostrov projít a zkusít najít různé skryté pláže, kde člověk může být úplně sám.
Velkou atrakcí jsou místní obrovské želvy, kterých zde žije několik desítek a kteér jsou zvyklé na turisty a nechávají se od nich krmit. Šnorchlování okolo ostrova Moyenne je také moc hezké.
Skvělá je historie ostrova a pověsti kolem ní a také to, že na ostrově uvidíte hroby dvou neznámých pirátů.
Celý ostrov má skvělou atmosféru a moc se nám líbil, jen by to opravdu chtělo tady trošku zamakat a dát to tady trošku do pořádku.Dovolená Moyenne

Klikněte pro zobrazení nabídky Moyenne: zájezdy nebo Moyenne: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Moyenne!