Na konci 17. století byl ostrov Frégate oblíbeným místem všech pirátů. Ještě dnes kolují historky o pokladu, který je někde na ostrově ukryt.

Po druhé světové válce ostrov koupil seychelský magnát Harry Savy a předělal ho na velkou farmu, kde se pěstuje zelenina, ovoce, káva, vanilka, skořice a drůbež.

Dnes žije na ostrově asi 200 obyvatel.

Frégate

Frégate

Část ostrova je vyhrazena pro luxusní 5 hvězdičkový hotel, který s oblibou navštěvují hollywoodské hvězdy.

Zdejší  pláž Anse Victorin patří mezi nejkrásnější na světě. Je to široký pás bílého písku, obklopený žulovými skalami s bujným porostem.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 5 hvězdy
    5 / 5 (1 )
  • 100%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Dokonalost sama

dne 2015-01-09 12:12:17

Ostrov Fregate je naprosto soukromý ostrov s pouze 15 vilami pro hosty, které jsou vzájemně šikovně oddělené zelení. Celý areál hotelu leží v bujné zeleni s nádhernými výhledy. Vše je tady zařízeno tak, aby byl host hotelu spokojen a viděl, že se dělá první poslední pro obnovu a zachování fauny a flóry ostrova. Většina hostů sem přílétá vrtulníkem z Mahé, let trvá jen asi 15 minut. Po ostrově se jezdí na golfových vozítcích s elektrickým pohonem - žádný hluk a emise :-)

Hostů, jsou představeni členové personálu, kteří se o ně budou starat, samozřejmostí je uvítací přípitek. Prostě vše, co se dá čekat od luxusního hotelového komplexu s 5 hvědami.

K dispozici je všemožné vybavení včetně výřivek, wellness, centra jógy, malého muzea, bazénů, tenisových hřišť, restaurací, barů a samozřejmě tady uvidíte taky skvělé pláže, palmy, krásné květy tropických rostlin, čisté teplé moře, stovky želv žijících na ostrově, tropické ptactvo, krabi a řada dalších zvířat.

Ostrov můžete prohlížet zcela dle libosti, využít můžete i výlety za šnorchlováním kolem korálových útesů (několikrát denně) a nebo procházky s místním přirodovědcem.

Prostě dokonalé spojení služeb pro turisty, nádherné přírody a odpočinku! Co víc chtít?



Dovolená Frégate

Láká vás Frégate? Hledáte-li zájezdy do destinace Frégate, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Frégate, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.