Letovisko Vassilikos leží v jižním cípu ostrova, asi 10 kilometrů jižně od hlavního města Zakynthos. Středisko je lemováno zelení, zejména olivovníky, jehličnatými stromy i vzrostlými borovicemi. Své místo zde najdou především ti, kdo vyhledávají klid a relaxaci.

Vassilikos

Vassilikos

Ubytovat se je možné v několika hotelích (včetně hotelů luxusních) nebo v soukromých apartmánech.

K dispozici je mnoho taveren a restaurací, z nichž některé se specializují na rybí pokrmy. V místních obchůdcích nakoupíte všechny základní potřeby a potraviny.

Noční život zde není příliš pestrý, ale několik hudebních klubů vás může uspokojit. Nejčastější způsob trávení večera je u skleničky dobrého vína a při konzumaci vynikajících mořských plodů. Větší hotely a některé bary však mají v nabídce i večerní zábavní program.

Vassilikos - Pláž Porto Azurro

Vassilikos – Pláž Porto Azurro

Největším turistickým lákadlem jsou zdejší pláže. Údajně se jedná o nejkrásnější pláže na celém ostrově – Agios Nikolaos, Banana Beach, Gerakas a Porto Azurro. Všechny pláže pokrývá jemný písek s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis a široká nabídka vodních sportů je samozřejmostí.

V některých oblastech mohou být uplatněna určitá omezení kvůli želvám karetám obrovským.

Pro poznávání bližšího i vzdálenějšího okolí si můžete pronajmou automobil nebo skútr. Milovníci pěších túr mohou vyrazit do zelených sadů nebo hor. V nabídce jsou rovněž vyjížďky na koních.

Vassilikos - Pláž Agios Nikolaos

Vassilikos – Pláž Agios Nikolaos

Do hlavního města a do vzdálenějších oblastí ostrova zajíždí autobusové linky.

Žádný návštěvník Vassilikos by si neměl nechat uniknout návštěvu pláže Navagio s nefalšovaným vrakem pašerácké lodi, která se stala symbolem celého ostrova Zakynthos a najdete ji na drtivé většině propagačních materiálů tohoto krásného ostrova.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Vassilikos

Dovolená v destinaci Vassilikos? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Řecka a vyberte si ze všech dostupných možností!