Klima ostrova Thassos je příjemné. Léto je horké, ale poněkud chladnější než v jiných řeckých destinacích, zejména těch umístěných v jižnějších zeměpisných šířkách, proto zde není vedro, ale příjemně teploučko (rozhodně se nemusíte bát, že by vám na Thassosu měla být zima, jen pokud nemáte rádi vedra, nebudete tady trpět horkem 🙂 ). Thassos leží na severu, blízko pevniny.

Zima je poměrně mírná a vlhká.

Aktuální počasí na Thassosu a předpověď na další dny

[forecast location=“limenaria,greece“ location_title=““ numdays=“20″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

Průměrné teploty na ostrově Thassos

Následující graf uvádí průměrné nejvyšší a nejnižší denní teploty na Thassosu v jednotlivých měsících roku. Nezapomeňte ale, že na sluníčku mohou být teploty o dost vyšší!

 

 

Srážky na ostrově Thassos

Na grafu uvidíte průměrný měsíční úhrn srážek na Thassosu a také průměrný počet deštivých dní v jednotlivých měsících roku.

 

 

Počet hodin slunečního svitu během dne na ostrově Thassos

Tento graf přehledně ukazuje průměrný počet hodin během dne v jednotlivých měsící roku, po které na Thassosu svítí slunce.

 

 

Teplota moře na ostrově Thassos

Následující graf vám ukáže vývoj průměrné teploty moře okolo ostrova Thassos v jednotlivých měsících roku.

 

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Řecko je skvělá volba pro strávení dovolené a stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do Řecka či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! Stačí kliknout sem a vybrat si :-)