Počasí na ostrově Skopelos můžeme popsat jednoduše – zima je zde relativně chladná a deštivá, v březnu se začíná oteplovat a v květnu teplota vzduchu šplhá ke 20°C.

Nejkrásnější je ostrov samozřejmě na jaře, kdy se příroda probouzí a vše kolem kvete a nádherně voní. Moře je ještě relativně studené, proto je toto období ideální pro turisty, kteří sem přijedou za poznáním, než pro typické dovolenkáře hledající sluníčko a teplo.

Pokud se chystáte na pobytovou dovolenou u moře, opálování a koupání, vyberte si letní termín od června do září, kdy už je moře teplé, mívá kolem 24°C, a teplota vzduchu se pohybuje kolem 30°C. Velkých veder se obávat nemusíte, svěží vánek, který příjemně ochladí, vám zajistí Meltemi. Obavy nemusíte mít ani z občasných přeháněk, které vás zde mohou i v průběhu hlavní sezony potkat. Jak rychle přijdou, tak odejdou, a spláchnou sebou prach a příjemně osvěží vzduch.

Podzim je ideálním obdobím pro ty, kteří chtějí spojit koupání a turistiku dohromady. Moře je ještě příjemně teplé a teplota vzduchu se pohybuje kolem 25°C.

Zima probíhá ve znamení vydatných dešťů a teplot okolo 10°C.

Aktuální počasí na ostrově Skopelos a předpověď na další dny

[forecast location=“zmw:00000.11.WLGSK“ location_title=““ numdays=“20″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

Průměrné teploty na ostrově Skopelos

Následující graf uvádí průměrné nejvyšší a nejnižší denní teploty na ostrově Skopelos v jednotlivých měsících roku. Nezapomeňte ale, že na sluníčku mohou být teploty o dost vyšší!

 

 

Srážky na ostrově Skopelos

Na grafu uvidíte průměrný měsíční úhrn srážek na ostrově Skopelos a také průměrný počet deštivých dní v jednotlivých měsících roku.

 

 

Vlhkost vzduchu na ostrově Skopelos

Na dalším grafu lze vidět průměrná vlhkost vzduchu na ostrově Skopelos v jednotlivých měsících roku.

 

 

Počet hodin slunečního svitu během dne na ostrově Skopelos

Tento graf přehledně ukazuje průměrný počet hodin během dne v jednotlivých měsící roku, po které na ostrově Skopelos svítí slunce.

 

 

Teplota moře na ostrově Skopelos

Následující graf vám ukáže vývoj průměrné teploty moře okolo ostrova Skopelos v jednotlivých měsících roku.

 

 

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Řecku

Hledáte zájezdy do Řecka? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami a různými slevami. Vybírat můžete i dle hodnocení jednotlivých nabídek, k dispozici je řada termínů a cenových hladin, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů do Řecka, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.