Více než jeden kilometr široká pláž pokrytá hrubým pískem a oblázky. Při koupání v moři je nutné věnovat pozornost skrytým balvanům.

V soutěsce údolí řeky Vatos se nachází několik jezírek a vodopádů. Řeka se asi po kilometru před ústím do moře postupně ztrácí v písku a do moře se spíš prosakuje než vlévá. Vstup do soutěsky je od moře vzdálen asi jeden a půl kilometru.

Delta řeky Vatos a stejnojmenná pláž

Delta řeky Vatos a stejnojmenná pláž

Nejvhodnější a nejpohodlnější přístup na pláž je lodí z moře. Druhou možností je využití silnice na Pahia Ammos směrem na Vatos a vydat se po červeném značení přes masív Katarti. Značení se ztrácí krátce před mořem. Další variantou je obejít celý masív Katarti, projít okolo kostelíku Panaghia Krimniotissa a pokračovat nahoru do horského sedla. Dále po kozích stezkách po hřbetu a pak dolů do údol Vatosu a vyjít před ústím soutěsky. Odtud už je to na pláž jen malý kousek.

Údolí řeky Vatos

Údolí řeky Vatos

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Vatos

Láká vás Vatos? Hledáte-li zájezdy do destinace Vatos, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Vatos, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.