Letovisko Kalathos leží na jižní straně ostrova, přibližně 40 kilometrů od letiště a od hlavního města Rhodos.

Dostanete se sem po hlavní silnici spojující sever a jih ostrova. Pláž a hotely jsou umístěny asi 1 kilometr severovýchodně od vesničky Kalathos.

Resort v letovisku Kalathos

Resort v letovisku Kalathos

Kalathos je malá vesnička na hlavní silnici kousek od Lindosu. Kalathos není turistické středisko v pravém smyslu. Tvoří je pouze jeden luxusní hotelový komplex.

Místní pláž je dlouhá a široká a táhne se od Haraki až ke Vlicha. Komplex splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. K dispozici tu jsou tenisové kurty, basketbalová hřiště, minigolf, několik bazénů, restaurace s živou hudbou, programy pro děti. V hotelu se můžete připojit k internetu.

Ve vesničce se nachází několik obchodů se základními potřebami.

Širší nákupní možnosti jsou v nedalekém Lindosu, kam se dá dojet autobusem.

Kalathos

Kalathos

Letovisko je vhodné pro všechny návštěvníky, kteří rádi tráví dovolenou v luxusních hotelech s možností krásného koupání v moři a dlouhých procházek po plážích při kouzelném západu slunce. Všude okolo spatříte bazény, vlastní bazén má i řada apartmánů. Vše je zasazeno ve svěží zeleni.

Pokud si zapůjčíte automobil, můžete navštívit krásná místa i ve vzdálenějších lokalitách ostrova.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kalathos

Dovolená Kalathos je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Kalathos a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!